Результати ІІ етапу Всеукраїнський учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.

Французька мова: Хомцій Роксолана (10 кл.) - І місце, Музика Марія (8-Б кл.), Цап’як Ростислав (9-Б кл.) — ІІІ місце.

Англійська мова: Вишинська Олена (9-Б кл.) — ІІІ місце.

Економіка: Гнатів Лілія (10 кл.) – ІІІ місце.

Екологія: Хомцій Роксолана (10 кл.), Лемцьо Тетяна (11-А кл.) - ІІІ місце.

Українська мова: Стефашко Євгенія (11-Б кл.) - І місце, Руда Ірина (11-А кл.), Фізар Людмила (10 кл.) - ІІ місце, Цап’як Ростислав (9-Б кл.) - ІІІ місце.

Математика: Сколоздра Анжеліка (7-А кл.), Степаніщев Антон (9-А кл.), Тимощук Павло (10 кл.) - І місце, Проць Анастасія (6-А кл.), Царьов Антоній (7-А кл.), Шерстяк Вадим (8-А кл.), Фізар Людмила (10 кл.), Гаврильчак Оксана (11-Б кл.) - ІІ місце, Сліпачик Андріана (7-А кл.), Стефашко Євгенія (11-Б кл.) - ІІІ місце.

Християнська етика: Гримнак Божена (8-Б кл.) – ІІІ місце.

Фізика: Тимощук Павло (10 кл.) – I місце, Мартинів Наталія (10 кл.), Камінський Віктор (9-Б кл.) - ІІ місце, Лінський Віктор (11-Б кл.) - ІІІ місце.

Географія: Паращик Володимир (11-А кл.) - ІІ місцe.

Хімія: Щигельська Анастасія (11-А кл.) - І місце, Штойко Марта (11-А кл.), Сліпачик Андріана (7-Б кл.), Тимощук Павло (10 кл.) - ІІ місце, Роман Ірина (8-А кл.), Луковська Діана (7-А кл.) - ІІІ місце.

Біологія: Штойко Марта (11-А кл.) - I місце, Щигельська Анастасія (11-А кл.) - II місце, Хомцій Роксолана (10 кл.) - III місце.

Історія: Садовий Юрій (11-А кл.) - ІІ місце, Паращик Володимир (11-А кл.) - ІІІ місце.

Правознавство: Сапріянчук Ірина (11 кл.), Мартинів Наталя (10 кл.) – І місце, Власюк Роксолана (10 кл.), Гунців Лідія (9 кл.) - ІІ місце.

Інформаційні технології: Лінський Анатолій (11-Б кл.) – І місце, Милимук Роман (9-А кл.) - ІІ місце.

Трудове навчання: Мачіха Софія (9-А кл.), Медвідь Ростислав (11-Б кл.) - ІІІ місце.

УVІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка зайняли Стефашко Євгенія (11-Б кл.) - І місце, Власюк Роксолана (10 кл.), Мосій Софія (8-А кл.) - ІІ місце.

У ХVІ Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика І місце зайняли Музика Марія (8-Б кл.), Толкач Марія (9-Б кл.), Фізар Людмила, а Штойко Марта (11-А кл.) - ІІ місце.

У Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяг» Цап’як Ростислав (9-Б кл.) зайняв ІІ місце.

Лауреатами І премії у Всеукраїнському-фестивалі конкурсі «Золотий перетин Львова 2015» став танцювальний гурт «Перлина» НВК «Лідер» під керівництвом учителя хореографії Гладкої З.М.

Кiлькiсть переглядiв: 409

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.