1. Вересень 2012 року став початком міжнародної співпраці між містами Новий Розділ та Поліце (Польща) в рамках партнерства між НВК «Лідер» та гімназією №3 . У міжнародному проекті «Польсько-український молодіжний обмін-практика та позитивний досвід для демократії навколишнього середовища», що відбувся у м.Щецин, прийняло участь двоє учнів НВК «Лідер» Балацька Надія та Возна Галина разом з керівником євро клубу «Новий День» Туз О.С. Міжнародний проект зібрав представників восьми областей України та шістнадцяти міст Польщі, що мають партнерські угоди про співпрацю між Україною та Польщею.

/Files/images/mjnarodna/DSCF0818.JPG /Files/images/mjnarodna/IMG_8038.JPG /Files/images/mjnarodna/DSCF0593.JPG

2. Липень 2015 року став історичним моментом підписання декларації про партнерство між гімназією №3 м.Поліце та Новороздільським НВК «Лідер», що декларувала партнерство і співпрацю шкіл за підтримки пана бурмістра Владислава Дякуна та пана Володимира Туза міського голови м. Новий Розділ. Декларація передбачала співпрацю шкіл та обмін молоді, зустрічі вчителів з метою реалізації спільних проектів та навчальних занять. Партнерська співпраця створила виняткові можливості пізнання культур і побуту братніх сусідських народів для спільного прозуміння, толерантності і розвитку добросусідських стосунків.

/Files/images/mjnarodna/20141021_161428.jpg /Files/images/20141022_131401.jpg

3. Лютий ознаменувався у Новороздільському НВК «Лідер» зустріччю довгоочікуваних гостей-делегації у кількості чотирнадцяти осіб з міста-побратима Поліце. Делегація прибула у складі бурмістра гміни Поліце західно-поморського воєводства та працівників міської ради, а також учителів та директора гімназії №3 м.Поліце пана Артура Загорського. Пройшло все на найвищому рівні дружби, взаєморозуміння та взаємного захоплення. Із щемом в серці та зі сльозами на очах пан Владислав Дякун дякував дирекції НВК «Лідер», учням та батькам за теплий і щирий прийом. «Ми знали, що українці добрі, гостинні, працьовиті, але не розраховували, що настільки щирі, що палко зберігають пам’ять та українські традиції і передають їх із покоління в покоління», сказав пан А.Загорский.

/Files/images/mjnarodna/DSC_1182.JPG/Files/images/mjnarodna/DSC_1208.JPG/Files/images/mjnarodna/DSC_1220.JPG /Files/images/mjnarodna/DSC_1502.JPG/Files/images/mjnarodna/DSC_1171.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 291

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.